Biz Kimiz ?

Özmenoğlu hidrolik kurulduğu 1965 yılından bu yana inançlı, azimli ve hedeflerinden ödün vermeyen çalışmalarıyla hidrolik sektöründe hizmet veren ve alanında beğeniyle söz edilen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Bu başarı beraberinde imalatı da getirmiş ve bugün hidrolik pompa, kumanda kolu, lif vb ürünlerin yanında Türkiye’de ilk defa kendi markasıyla hidrolik damper valfi de üretmeye başlamıştır. Konya’da bulunan firmamız bu sektörde yaptığı hizmetlerle güvenilirlik kazanmış, mevcut bayilerinin de desteğiyle Türkiye genelinde hizmet vermeye başlamış, ayrıca da ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamıştır. Ürün geliştirme ve yeni model oluşturma çalışmalarına büyük önem veren firmamız tüketicilerine rahatlık ve birbirinden keyifli seçenekler sunmak amacıyla sürekli yenilenerek faaliyetlerine devam etmektedir.

 


 

Kalite Politikamız

Biz kaliteyi bir bütün olarak görüyoruz. Bunun için üretimde kullandığımız hammaddeden, tasarım çizgisine ve müşteri ilişkilerine kadar bütün aşamalarda birbirini en iyi şekilde tamamlayacak parçaları bir araya getiriyor; tarzı, tasarımı ve fiyatı ne olursa olsun her üründe en iyiyi sunmamız gerektiğini biliyoruz.

 


 

Misyon & Vizyon

Vizyonumuzda amaçladığımız hedefleri gerçekleştirmek için çok çalışmak, daima en iyiyi yapmak, sürekli en iyi ve en önde olmak. Yapacağımız her işte insanı, toplumu ve ahlaki kuralları gözetmektir.

Daima en iyi hizmet ve üretim kalitesini amaçlayarak müşterilerimize en iyi ve zamanında hizmet sunmayı, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı, ileri teknoloji ile gelişmiş üretim tekniklerine sahip olmayı, sosyal sorumluluk bilinci içerisinde çalışmalarımıza, milli ekonomimize ve toplumumuza faydalı olmaktır.